Koristusteenus
PROFESSIONAALNE
KOHUSETUNDLIK
VIISAKAS

Klienditeenindus on meie prioriteet #1!

Saa Hinnapakkumine
Helista Meile!
53-33-05-21

Kuidas valida õige koristusfirma?

Elus üks olulisemaid asju on inimese vaba aeg. Selleks, et inimesel oleks piisavalt vaba aega, soovitame endale palgata sobiv koristusfirma, et saaks kodus/kontoris koristamise asemel tegeleda endale huvipakkuvate asjadega.
Meie väärtustame kliendi aega. Teostame tööd kliendile sobival ajal kiirelt ja proffesionaalselt.


Oleme ambitsioonikas koristusfirma ja oma alale pühendunud proffesionaalid ning tegutseme selleks, et meie klientide siseruumid oleksid laitmatult puhtad. Töötame järjekindlalt selle nimel, et olla kliendilähedane puhastus- ja koristusteenuseid pakkuv ettevõte. Leiame parima lahenduse arvestades kliendi soove ja hoone eripärasid.


Õige koristusfirma leidmiseks tuleb minuteid ja võibolla isegi tunde internetis surfata ja võrrelda erinevaid firmasid, kes pakuvad just Teile sobivamaid teenuseid.
Kindlasti üks olulisemaid asju on koristusfirma kogemus – see, kui pikalt firma tegutsenud on, on kõnekas fakt. Pikaaegne kogemus tähendab üldiselt ka paremaid oskuseid ja kvaliteetsemat teenust. Kindlasti ei saa väita, et uute tegijate seas pole ühtegi hoolsat ja oskuslikku puhastusteenuste pakkujat. Paraku on uusi pakkujaid teiste (kogenumate) seast raskem leida. Pika kogemusega pakkujad on juba “kõike näinud”. Nad leiavad kindlasti sobivaima pakkumise ka kõige keerukamatele ruumidele.


Teine väga oluline asi on olemasolevad kliendid. Väiksemate ja hinnaga kauplevate klientide seas kipub olema rohkem neid, kes on nõus kvaliteedis järelandmisi tegema. Suurfirmadega sellised tükid läbi ei lähe, sest õiglast tasu makstes oodatakse ka vastavat tulemust. Kes suudab sellist kliendisuhet hoida, selle puhastusteenus on ka väga kvaliteetne.


Kolmas oluline asi on õiglane hind. Põhiline hind kujuneb iga kord objektist sõltuvalt. Hindade võrdlemiseks peaksid esmalt küsima pakkumist. Korrektset pakkumist ilma objekti nägemata teha ei saa. Punane lipp on näiteks siis, kui koristusfirma pakkumise hind on võrreldes teiste firmadega hinnapakkumisega tunduvalt odavam ilma, et keegi kohale tuleks ja objekti üle vaataks. Puhastusteenused on õiglaselt hinnastatud, kui arvesse võetakse kõiki nüansse.


Viimane kõige olulisem asi on koristusfirma lai teenuste valik. Lisaks lihtsale koristusele vajab kodu/kontor aegajalt ka akende pesu või põrandate süvapesu. Kõige mõistlikum, lihtsam ja mugavam on, kui saate tellida kõik Teile vajaminevad teenused ühelt firmalt, kelle tööga olete rahul ning kes juba teab Teie objekti.


Meie oleme tegutsenud 4 aastat. Selle ajaga oleme näinud mitmeid erinevaid objekte ning kõvasti tööd teinud, et aina paremuse poole minna. Pakume klientidele kvaliteetset ja proffesionaalset koristust. Meie kliendid on väga meeldivad ning kiidavad meid ja meie tööd. Lisaks lihtsale koristusele pakume ka mitmeid suuremaid koristusi nagu näiteks akende pesu. Meie hinnad on sõbralikud ja mõistlikud – küsi hinnapakkumist!

Helistage meile täna ja
me tuleme juba homme

Meil on olemas kõik koristus tarvikud ja saame soovi korral kasutada keskkonnasõbralikke vahendeid. Koristamise ajal ei pea te kodus olema. Koristuse lõpus kontrollite tulemuse üle ning seejärel on võimalik tasuda sularahas või panga ülekandega.

Miks Meid Valida

Kontori Koristus

Kontori koristusel on mitu erinevat teenust, kuid põhiline, mis teeme on hoolduspuhastus.

Kodukoristus

Kodukoristus on teenus, mis ühendab koristusspetsialistide kogemused ja oskused ning professionaalsete puhastusvahendite kvaliteedi ja mõju.

Suurpuhastus

Suurpuhastus on mahukam töö, kus koristatakse lisaks hoolduspuhastuses tehtavatele töödele ka kõrgemad kohad: kapid seest, ahjud, külmkapp.

Kontori Koristus

Kontori koristusel on mitu erinevat teenust, kuid põhiline, mis teeme on hoolduspuhastus.

Kodukoristus

Kodukoristus on teenus, mis ühendab koristusspetsialistide kogemused ja oskused ning professionaalsete puhastusvahendite kvaliteedi ja mõju.

Suurpuhastus

Suurpuhastus on mahukam töö, kus koristatakse lisaks hoolduspuhastuses tehtavatele töödele ka kõrgemad kohad: kapid seest, ahjud, külmkapp.