MITTE LIHTSALT PUHAS
VAID IDEAALNE

Eliitserv – Sinu Puhtuse Partner

Tuleme Juba Homme!
53-33-05-21

Aknapesu

Aknapesu sisaldab akende ja nende raamide puhastust nii seest kui väljast. Akende pesemisel kasutame spetsiaalseid akende puhastusvahendeid, mis tagavad akende maksimaalse puhtuse ja kvaliteedi. Et tulemus oleks parim, soovitame aknapesu teostada kuival ja soojemal aastaajal. Regulaarne akende pesu tagab puhtad aknad ja hea vaate. Aknapesu soovitame teostada 2x aastas – kevadel ja sügisel. 

Aknapesu hind sõltub mitmest faktorist:

  • akende kogus ja nende suurus,
  • raske või lihtne ligipääs väljaspoolt,
  • topeltakende olemasolu,
  • tõstuki vajadus

Puhtad aknad võivad aidata kaasa teie kodu või kontori energiatõhususe parandamisele. Kui akendele koguneb mustus ja mustus, võivad need vähendada ruumi siseneva loomuliku valguse hulka, mis toob kaasa suurema sõltuvuse kunstlikust valgustusest ja kõrgemad energiaarved. Aknapuhastusteenuse tellimine aitab säilitada akende läbipaistvust, mis võimaldab rohkem loomulikku valgust sisse lasta ja vähendab sõltuvust kunstlikest valgusallikatest.

Aknapesu võib olla aeganõudev ja töömahukas töö. Tellides professionaalse aknapuhastusteenuse, saate säästa väärtuslikku aega ja energiat, mida saab paremini kulutada muudele ülesannetele või lihtsalt nautida oma puhast ja heledat elu- või töökeskkonda. Lisaks sellele võib aknapuhastuse tellimine allhanke korras aidata vähendada stressi, teades, et teie aknad puhastatakse kõrgete standardite kohaselt koolitatud spetsialistide poolt.

Professionaalse aknapuhastusteenuse tellimine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas parem välimus ja atraktiivsus, akende pikem eluiga, suurem energiatõhusus, ohutus ja mugavus ning aja kokkuhoid ja stressi vähendamine. Investeerides mainekasse aknapuhastusteenusesse, saate tagada, et teie aknad püsivad aastaringselt puhtad, selged ja hästi hooldatud. Ärge oodake enam, et kogeda professionaalse aknapuhastuse eeliseid – broneerige teenus juba täna ja nautige erinevust, mida puhtad aknad teie kodus või kontoris teha võivad.

Otsid usaldusväärset koristusteenust?
Oled leidnud!

Kui teie jaoks on kõige olulisemad kriteeriumid koristusfirma valikul
töö kvaliteet, punktuaalsus ja teenuste kiire täitmine.

Te hindate oma aega ja soovite, et kõik oleks tehtud efektiivselt ja tähtaegselt. Samuti on oluline professionaalne, kuid sõbralik lähenemine, ja te pöörate tähelepanu teiste klientide arvustustele.

Ja muidugi sooviksite näha kvaliteedi garantiid ning võimalust raha tagastamiseks juhul, kui teenusega ei olda rahul. Siis olete õiges kohas!

Miks Meid Valida

Garantii

Te maksate ainult siis, kui olete meie teenusega rahul.

Kindlustus

Kõik meie tööd on kindlustatud ERGO poolt 50 000 euro ulatuses.

Kiirus

Meie töötajad töötavad kiiresti ja professionaalselt.

Öko

Vajadusel võime kasutada ökoloogilisi puhastusvahendeid.

Töötajad

Meie töötajad on mittesuitsetajad ja sõbralikud naised.

Kogemus

Meie spetsialistidel on rohkem kui 5-aastane kogemus.