MITTE LIHTSALT PUHAS
VAID IDEAALNE

Eliitserv – Sinu Puhtuse Partner

Tuleme Juba Homme!
53-33-05-21

SUURPUHASTUS

Suurpuhastus on intensiivne, detailne puhastusprotsess, mille käigus pöörame suurimat tähelepanu väikestele detailidele.
See protsess võtab tavaliselt oluliselt rohkem aega võrreldes kerge puhastusega.

Suurpuhastuse kompleksi kuuluvad järgmised tööd:

– Köök: põhjalik kõikide pindade desinfitseerimine, kuiv ja märg põrandapuhastus, köögitasapindade sügavpuhastus, kappide detailne puhastus seest ja väljast, efektiivne lubjakivi eemaldamine kahhelplaatidelt, kraanikausi desinfitseerimine, rasvajääkide eemaldamine kodumasinatelt, ahju ja külmiku kompleksne puhastus.

– Vannituba/WC: kõikide pindade integreeritud puhastus, lülitite ja uksekäepidemete desinfitseerimine, lubjakivi eemaldamine kahhel- ja klaaspindadelt, kraanikausi, vanni ja tualeti sügavpuhastus.

– Toad/esik: tolmueemaldus kõikidelt kättesaadavatelt pindadelt, põrandate sügavpuhastus, lülitite ja uksekäepidemete desinfitseerimine, kappide ja klaaspindade põhjalik puhastus, põrandaliistude puhastus, mööbli ja vaipade kuivpuhastus.

Kellele sobib Suurpuhastus

Hõivatud Professionaalid
Kui teie ajakava on täis ärikohtumisi, muresid ja stressi, siis puhastamiseks lihtsalt ei jää aega. Generaalpuhastus võimaldab teil keskenduda tõeliselt olulistele ülesannetele.

Pered Lastega või Lemmikloomadega
Lapsed ja lemmikloomad lisavad ellu rõõmu, kuid tekitavad ka palju lisatööd. Generaalpuhastus tagab teie perele turvalise ja tervisliku keskkonna.

Eakad Inimesed
Vanusega väheneb füüsiline aktiivsus ja sellega ka võimekus tegeleda koristamisega. Generaalpuhastus tagab mugavuse ja hubasuse ilma füüsilise koormuseta.

Üürikorteri Omanikud
Kui te üürite välja eluruumi, siis teate, kui oluline on puhtus üürnike jaoks. Generaalpuhastus üürnike vahetumise ajal tagab head arvustused ja tõstab üürihinda.

Inimesed Allergia või Astmaga
Tolm, hallitus ja allergeenid võivad tõsiselt mõjutada tervist. Generaalpuhastus vabastab teie eluruumi võimalikest allergeenidest.

Kolijad
Enne uue koha sisseelamist tuleb seda põhjalikult puhastada. Generaalpuhastus enne kolimist tagab teile rahuliku alguse uues kohas.

Eliitserv Koristusteenused

Korduma Kippuvad Küsimused:

Otsid usaldusväärset koristusteenust?
Oled leidnud!

Kui teie jaoks on kõige olulisemad kriteeriumid koristusfirma valikul
töö kvaliteet, punktuaalsus ja teenuste kiire täitmine.

Te hindate oma aega ja soovite, et kõik oleks tehtud efektiivselt ja tähtaegselt. Samuti on oluline professionaalne, kuid sõbralik lähenemine, ja te pöörate tähelepanu teiste klientide arvustustele.

Ja muidugi sooviksite näha kvaliteedi garantiid ning võimalust raha tagastamiseks juhul, kui teenusega ei olda rahul. Siis olete õiges kohas!

Miks Meid Valida

Garantii

Te maksate ainult siis, kui olete meie teenusega rahul.

Kindlustus

Kõik meie tööd on kindlustatud ERGO poolt 50 000 euro ulatuses.

Kiirus

Meie töötajad töötavad kiiresti ja professionaalselt.

Öko

Vajadusel võime kasutada ökoloogilisi puhastusvahendeid.

Töötajad

Meie töötajad on mittesuitsetajad ja sõbralikud naised.

Kogemus

Meie spetsialistidel on rohkem kui 5-aastane kogemus.