Koristusteenus
PROFESSIONAALNE
KOHUSETUNDLIK
VIISAKAS

Klienditeenindus on meie prioriteet #1!

Saa Hinnapakkumine
Helista Meile!
53-33-05-21

Kodukoristus

Kodukoristus Tallinnas – mõistame, et hõivatud inimeste jaoks on raske leida aega oma kodu puhtana hoida. Eliitserv pakub erinevaid kodupuhastusteenuseid, et saaksite oma lähedastega rohkem aega veeta. Aitame Teie kodu 100% puhtana hoida.

Mis on kodukoristus?

Kodukoristus on teenus, mis ühendab koristusspetsialistide kogemused ja oskused ning  professionaalsete puhastusvahendite kvaliteedi ja mõju. Kodukoristus annab Teile meelerahu ning puhta ja korras kodu, kulutamata oma väärtuslikku aega koristamisele. Järgnevas seletame Teile lahti, miks peaksite valima just meie puhastusteenused.

Millised on meie puhastusetapid?

* KÖÖK – Eemaldame kergemad rasvaplekid, mustuse pindadelt. Külmkapi, kubu, mikrolaineahju ja muu köögitehnika välispidine puhastamine.

 Mustus eemaldatakse mööbli fassaadidelt ja tööpindadelt, samuti aknalaudadelt ja siseustelt. Kraan ja valamu saavad samuti läikima löödud. Meile on oluline mitte ühtki osa vahele jätta. 

* VANNITUBA JA TUALETTRUUM – Puhastame kõik välispinnad (kapid, peeglid)

* ESIK – Puhastatakse peeglid, vajadusel uks(ed). Kuivmeetodi abil eemaldatakse tolm. Kingad ja muud (vihmavarjud jms) asetatakse omale kohale. 

* TOAD – Elutoas ja magamistoas eemaldatakse tolm igalt pinnalt, kus on selleks vajadus. Samuti saavad puhtaks kõik peegelpinnad. Magamistoas ja elutoas on kõige rohkem mööblit ja esemeid, kus on vaja vabaneda tolmust. Samuti on nendes tubades enim asju, mis kipuvad vedelema jääma ning need tuleb paigutada oma kohale. Puhastatakse mööbli fassaadid, aknalauad, aknad, peeglid. Peale puhastust näevad kõik pinnad välja korralikud ja puhtad, sest miski ei jää tähelepanuta. Pärast tolmu ja mustuse eemaldamist paigutatakse kõik asjad oma kohale. Viimane etapp elutoa ja magamistoa puhastusel on põrandate puhastamine. Kõigepealt kasutame tolmuimejat ning seejärel peseme. Kui majas on ka lapsi, pööratakse nende tubadele enim tähelepanu – kõik pinnad desinfitseeritakse ohutute antiseptikutega. Meie usinad koristajad puhastavad ka Teie vaibad ning viivad vajadusel prügi välja. 

Korteri hoolduskoristus viiakse läbi mõni aeg peale suurpuhastust. Selle all peame silmas seadmete puhastust seestpoolt, asjade voltimine kappidesse jms – kõik saab tehtud! See toimub mitu korda nädalas, sõltuvalt Teie soovist ja elurütmist.

Mis on klientide silmis väga oluline ning mida meie oma klientidele pakkuda saame

* Teenusepakkuja usaldus – meilt leiate te 100% usalduse!

* Teenusepakkuja kogemused – meie koristajad on väga usinad ja kogemustega tegijad!

* Teenusepakkuja täpsus – oleme alati väga täpsed oma tegemistes!

* Teenusepakkuja pühendumus – meie töötajad pühendavad end alati vaid tähtsamaile – kliendi vajadustele. Ei mingit telefonis chattimist ega oma asjade ajamist. 

* Teenusepakkuja suhtlus kliendiga – meie ei ole pealetükkivad ega tüütud. Laseme Teil tegeleda oma asjadega samal ajal, kui teostame Teie kodu puhastust. 

* Teenusepakkuja kiirus – oleme kiired ja samal ajal ka väga täpsed. 

* Teenusepakkuja puhastusvahendid – kasutame oma puhastusvahendeid, kui Teil pole just erisoove (mingid puhastusvahendid, mida soovite, et me kasutaksime Teie kodus).

Pärast puhastamist näevad kõik pinnad välja justkui uued. Samuti toimub põhjalik desifintseerimine. 

PS! Meie tööle on alati garantii! Kui oleme oma töö lõpetanud, vaatab klient tehtud töö ka kohe üle. Kui peaks juhtuma, et miski jäi kliendi jaoks ebameeldivaks, likvideerime selle ebameeldivuse kohe ning alati leiame kokkulepped kliendiga! Siiani on kliendid meie tööga väga rahul olnud ning ootavad meid uuesti enda kodu koristama. Võta meiega julgelt ühendust ning juba homme oleme valmis Teie kodu koristama!

Helistage meile täna ja
me tuleme juba homme

Meil on olemas kõik koristus tarvikud ja saame soovi korral kasutada keskkonnasõbralikke vahendeid. Koristamise ajal ei pea te kodus olema. Koristuse lõpus kontrollite tulemuse üle ning seejärel on võimalik tasuda sularahas või panga ülekandega.

Miks Meid Valida

Kontori Koristus

Kontori koristusel on mitu erinevat teenust, kuid põhiline, mis teeme on hoolduspuhastus.

Kodukoristus

Kodukoristus on teenus, mis ühendab koristusspetsialistide kogemused ja oskused ning professionaalsete puhastusvahendite kvaliteedi ja mõju.

Suurpuhastus

Suurpuhastus on mahukam töö, kus koristatakse lisaks hoolduspuhastuses tehtavatele töödele ka kõrgemad kohad: kapid seest, ahjud, külmkapp.

Kontori Koristus

Kontori koristusel on mitu erinevat teenust, kuid põhiline, mis teeme on hoolduspuhastus.

Kodukoristus

Kodukoristus on teenus, mis ühendab koristusspetsialistide kogemused ja oskused ning professionaalsete puhastusvahendite kvaliteedi ja mõju.

Suurpuhastus

Suurpuhastus on mahukam töö, kus koristatakse lisaks hoolduspuhastuses tehtavatele töödele ka kõrgemad kohad: kapid seest, ahjud, külmkapp.